coolestforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Флууд

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Флууд - Page 2 Empty Re: Флууд

Писане by Karin Пет Ное 21, 2008 5:33 am

Bojeeee Psiho ti naistina si mn zle!!! Ta az bih ti predlojila da zpazi6 haplivite obvineniq za sebe si!!!
Karin
Karin

Брой мнения : 43
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Флууд - Page 2 Empty Re: Флууд

Писане by Psycho Пон Ное 24, 2008 1:51 pm

Вижте ся, убиите ме с камъни, но аз това ви казвам -
подписите ви ми разтягат страниците на джобното компютърче, чиито екран е доста малък.
Подписите ви не ми харесват, аз просто го казвам. Да, по доста груб начин, но, аз и без това незнам как да ви го кажа по - любезно.
Админке, не обиждам приятелката ти, обиждам подписа и.
А не грешка, обидила съм я о_о. Ткам - защо съм я обидила ли? Еми ето защо. Да беше нещо по - сериозно, примерно да са ти изкопирали целия форум с всичките раздели, теми, картинки, и т.н. ( аве, всичко да е еднакво) ... Но просто само защото някой е казал нещо си, да казвате че някой е "имитатор", е ... малко .. незнам, може би тъпо? Защото примерно, аз днеска казвам - майка ти проста, и утре Бай Пешо ми казва същото. Това не означава, че го е чул от точно мен, нали така?
Не знам, но може и в случая да греша и тази Алия наистина да ви е изкопирала ( което е отвратително, от личен опит знам )
Хапливи обвинения - това не са обвинения, това са критики. Доста остри и груби критики.
И така, това е всичко. Надявам се да се разбрали поне малко от това което написах- =]
Psycho
Psycho

Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

Флууд - Page 2 Empty Re: Флууд

Писане by Chii Съб Окт 17, 2009 8:24 am

Много съжалявам за дългото си отсъствие! Embarassed Ще се опитам да съживя форима с някои нови теми можете свободно да давата идеи тук във флууда.
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Флууд - Page 2 Empty Re: Флууд

Писане by Chii Съб Окт 17, 2009 8:27 am

До:Психо - прочетох първите две изречения и се отказах Exclamation Laughing
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Флууд - Page 2 Empty Re: Флууд

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите