coolestforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Герои

3 posters

Go down

Герои Empty Герои

Писане by Chii Съб Фев 16, 2008 10:24 am

Ок сега ше си измислим свой герои и ще започнем история Smile
Ок ето ме мен:
Име:Лира
Години:20
Описание:Аз ще бъда с дълга да коленете черна коса и лилавеи очи ще бъда метър и седемдесе ще съм мила, но ако някой ме дразни ще ставам лоша(и няма да съм лигава и страхлива и срамежлива).
Способности те ми са,че кнтролирам времето(което обаче няма да знам в началото) и стихията земя.
История:
Аз съм израснала в приют и не познавам родителите си.Поради ужасните учители аз ставам доста отмастителна.В началото съм искала да избягам за да намеря родителите си, но са ме хванали и когато ставам на 18 и си тръгвам и две години уча бойни изкуства и увладявам по-добре силите си също така се научавам да използвам различни оръжия.
Оръжия:Ще имам шурикени и онези другите ножчета и игли(като в наруто)




А да и можете да имате колкото герои поискате(ама да не стават твърде много ок?)и историята ще е фентази. Става ли?
Това са ми дрехите:
Герои Anime_Girl_
А това е горе долу същото:
Герои 1140170137_killed


Последната промяна е направена от Admin на Вто Дек 02, 2008 8:07 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Karin Сря Фев 20, 2008 5:47 am

Gledai sledva6tiq pat da si izmisli6 ne6to koeto ne vzima6 ot knigata mi, no vse edno.
ime: Selest
Gog:18
Rast:1 i 75
Kosa:bqla
O4i : 4erveni
stihiq:ogan
sila:da imam 4etiri race Very Happy maitapq se. Na4i silata mi e...Shocked .... da minavam prez steni.
istoriq: 6te sam mn stranna. I poradi tova vsi4ki 6te me otblaskvat. Nikoga ne sam imala priqteli i sam polovin sira4e.Maika mi omira v patna katastrofa i ba6ta mi 6te e mn zakoravql i 6te me pra6ta po ulicite da prodavam nali4ni ne6ta. Moje mn mn mn dobre da se bie i da sk4a mn na visoko. Eto i snimka na neq.Герои Givevz2-1


Последната промяна е направена от Karin на Сря Фев 20, 2008 5:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Karin
Karin

Брой мнения : 43
Registration date : 13.12.2007

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Chii Чет Окт 30, 2008 6:58 am

Име:Сарин
Очи:червени
Коса:бяла на черни кичури(като на картинката)
Години:19
Характер:Тя не толкова мила колкото Лира, но е приятен човек.
Ръст:180
Раса:Дъмпир(нещо между вампир и човек или по точно тя пие кръв, но не много и слънцето,среброто и разните колове не и правят впечатление и както всеки вампир се регенерира)
Сили:Тя име меч(не като на картинката) и може да контролира вода(ама не е много добра(в началото)и не използва тази своя сила често).
Вълкът е нейното домашно животно, но то не ходи с нея.
Герои Girlinblackwithwolf


Последната промяна е направена от Admin на Чет Дек 04, 2008 6:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Chii Чет Окт 30, 2008 6:59 am

Име:Aириiн
Раса:елф(но с не много остри уши)
Ръст:175(някъде Laughing )
Години:16
Коса:червена(ще е дълга и няма да има онази лентичка на главата като на картинката и няма да има ръкавици)
Очи:лилави
Характер:Мила и добра.Обича да забавлява хората около себе си.
Сили:Пеперудите са нейното оръжие, с тях може да прави също щитове и може да ги превръща в топки енергия.Те са красиви, но са като ножове.Също така може да скача много на високо и да пада от високо без да се наранява.А най-силната и магия е да спира,връща и превърта времето, но тя не знае за тази своя сила и тя ще е много изтощителна за нея.
Герои 2u7lk7c
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Chii Пет Окт 31, 2008 5:28 am

6a imam i edin pi4:
Име:Каил
Години:23
Ръст:....де да знам
Раса:човек
Оръжие:некъв меч там
Герои Brown_hair_brown_eyes
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Psycho Пон Ное 24, 2008 1:59 pm

Заклевам се, о, заклевам се в БОГА, че точно ТУК бях пуснала описание на един въмпир!!!!

На няма значение, сега ще пусна на друг.

Име: Зеро
Раса: Въмпир, Ниво Е
Професия: Vampire Hunter
Zero Kiryu (錐生 零, Kiryū Zero?)
Zero, who is a year older than Yuki Cross, comes from a vampire hunting lineage. His family was killed by the pureblood vampire Shizuka Hio because of one of the assignments his parents carried out. Zero was taken in by the headmaster of Cross Academy and became a Prefect (Guardian), alongside Yuki Cross. He has a great hatred for vampires because of what happened to his parents and that he was raised to hunt vampires, though it is revealed that he is a Level E vampire due to Shizuka's attack four years ago.[6] It was believed that Zero was the only survivor of the attack, but it is later revealed that Zero has a younger twin brother named Ichiru who is living by Shizuka's side. Due to a turn of events involving Shizuka and Rido Kuran, Kaname ends up consuming Shizuka, thus becoming more powerful. He then lets Zero devour some of his blood to subdue the Level E vampire side which threatens to take control. Kaname only does this for Yuki's sake for he does not truly care about his own fate.
Съжалявам за това че е на англииски, но на български резюме на този мой любимец ( да подчертая... че си е мой ...) не можах да намеря.
И така, снимка на наш Дзверо:

Герои 26mi2.th
Psycho
Psycho

Брой мнения : 20
Age : 33
Registration date : 08.11.2008

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Chii Вто Дек 02, 2008 8:05 am

Хихи дзверо Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Тези двете няма да ги иползвам просто искам да си ги имам в форума:
Елеила и Карин:

Име:Карин
Години:18
ръст:175
Очи:Лилави
Коса:Черна
Раса:Вампир(но може да ходи на дневна светлина)
Способности:Да изтрива памет
Герои Girl-1

Име:Елеила(Леила)
Години:19
раса:вампир(тя също може да излиза през деня)
Очи:като тези на Карин
Коса:като на картинката
Оръжие:тези на картинката
Тя е много бърза и може да скача и да пада от много високо.
[size=24][color=blue]Елеила и Карин са сестри!!!
Герои 712174nvz4jw0p7l-1
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Chii Чет Дек 04, 2008 6:50 am

А... Карин какво съм ти взимала от форума?
Chii
Chii
Admin

Брой мнения : 69
Registration date : 30.11.2007

https://coolestforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Герои Empty Re: Герои

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите